I

I Асія Бібі попросила Францію прийняти її

Канада прихистила Асію Бібі тільки на рік. Християнка попросила Францію прийняти її.

Пакистанська християнка Асія Бібі, за чиїм ув’язненням і судовим процесом слідкував цілий світ, попросила про притулок у Франції, оскільки Канада, де вона зараз мешкає, дозволила її перебування тільки на рік.

Президент Франції Емманюель Макрон уже сказав, що надасть їй бажаний притулок.

«Як ми завжди повторювали, Франція готова прийняти і привітати пані Асію Бібі разом із сім’єю. Ми прихильно ставимося до її побажання», — написала в понеділок 24 лютого 2020 р. канцелярія президента Франції. Раніше французькі медіа писали, що пакистанка вже в п’ятницю звернулася до уряду Франції з проханням про притулок. Вона змушена шукати нове місце перебування, оскільки у травні мине рік, як вона мешкає в Канаді, а ця країна надала їй притулок тільки на такий час.

Разом з інформацією про пошуки наступного місця прихистку для Асії Бібі з’явилися повідомлення про те, що як вона, так і її сім’я та друзі надалі отримують анонімні погрози. Не бракує мусульман, для яких вона — попри виправдання в суді — винна у блюзнірстві проти Магомета. Отримує погрози й Анн-Ізабель Тольє, французька журналістка, яка подружилася з Асією і разом із нею написала книжку «Нарешті вільна». Видання вже кілька тижнів як доступне на французькому й канадському ринках.

ТБН-Україна