I

I Біблійні товариства у всьому світі під загрозою закриття

Фінансові наслідки пандемії коронавірусу піддали десятки Біблійних товариств у всьому світі під загрозу закриття.

Вплив карантину в багатьох країнах зупинив продаж Біблій через товариства, а також перешкоджає життєво важливій роботі з залучення коштів у місцевих церквах. У деяких країнах, таких як Йорданія, Буркіна-Фасо та Єгипет, Біблійні товариства — одне з небагатьох місць, де люди можуть придбати Біблію. Вони також є одним з головних рушіїв у роботі з перекладу та пропагування Біблії. Вони проводять багато додаткових програм для підтримки вразливих груп меншин, таких як діти вулиці, сліпі та неграмотні.

Зараз Біблійне товариство в Англії розпочало програму в розмірі 5 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб врятувати товариства з найбільшою загрозою, при цьому перший набір коштів вже виділено для Гамбії, Шрі-Ланки та Коста-Рики.

Олді Морава, директор Міжнародної місії з Біблійного товариства в Англії, сказав: “У всіх цих країнах Біблія впливає на життя людей, і може докорінно змінити життя та їх громади. Якщо ці біблійні товариства закриються, ми зіткнемося з ситуацією, коли Біблія не буде розповсюджуватися в деяких країнах і буде великий ризик того, що християнські громади не матимуть доступу до Біблії”.

ТБН-Україна