I

I Більшість євангельських християн живуть в Азії

Євангельські християни становлять більшу частину населення світу. Але більшість з них, як показало нове дослідження, проживають в Азії, Африці і Латинській Америці, а не в США і Європі.

За оцінками французького дослідника Себастьяна Фата, в світі налічується близько 660 мільйонів євангельських християн, що становить трохи більше чверті всіх 2,5 млрд християн.

За словами Фата, найбільша частка проживає в Азії – близько 215 мільйонів. У Китаї 66 мільйонів, в Індії 28 мільйонів, в Індонезії 16 мільйонів, на Філіппінах 13 мільйонів, а в Південній Кореї 9 мільйонів.

Африка займає друге місце за кількістю євангельських християн – 185 мільйонів. У Нігерії 58 мільйонів, в Кенії 20 мільйонів, в Ефіопії 18 мільйонів, а в Конго і Південній Африці 15 мільйонів.

За оцінками, 123 млн євангельських християн живуть в Південній Америці, в основному в Бразилії, Аргентині та Гватемалі. Дивно, але в Північній Америці налічується 107 мільйонів євангелістів, 93 мільйони з яких живуть в Сполучених Штатах. Десять мільйонів живуть в Мексиці, і тільки 4 мільйони в Канаді. При цьому в Європі 23 мільйони і в Океанії 7 мільйонів євангельських християн.

ТБН-Україна