I

I CBN Ukraine на Дні Подяки готує святкову програму на локаціях

Веселі конкурси, лотереї з призами, ігри, пісні, виступи, презентації, посмішки, зустрічі з улюбленими ведучими та героями – все це чекає гостей на локаціях Дня Подякою від CBN Ukraine (Асоціації “Еммануиїл”).

15 вересня на Хрещатику будуть святкові локації від проектів організації – “Суперкнига”, Школа Життя, “Обітниця сироті”, телепроект “Клуб LIFE”, та CBN Family Academy.

Біля намету Суперкниги діти зустрінуться з улюбленцем, президентом клуба “Суперкнига” – Робіком. Там для них приготують сюрпризи та веселощі. На великому екрані вони подивляться фрагменти серій мультфільму “Суперкнига” та разом зіграють у вікторину. Молодші учасники будуть фотографуватися з Робіком та зможуть сказати “спасибі” у справжній микрофон.

Також на учасників чекатиме лотерея з брендованими призами. Всі гості дізнаються більше про безкоштовний мобільний додаток та багато корисного.

Також благодійний проект “Школа Життя” запрошує на веселу програму дітлахів. На їх локації підлітки пограють у рухливі ігри під веселу музику, а молодших діток чекає захоплююча арт-зона з різними цікавостями.

Клуб LIFE також збирає своїх прихильників, щоб сказати – дякуємо за підтримку! На вас чекатимуть зустріч з ведучими програми, розіграш крутих призів, виступ кращих експертів Клубу LIFE – Гліба та Лесі Котвицьких, шалені конкурси від мандрівника та музиканта Сергія Погребняка та виступ переможця талант-шоу «Голос країни» Антона Копитіна. А також у вас буде можливість розказати свою власну історію на відкритому майданчику Клубу LIFE і отримати можливість потрапити на зйомки програми! Тож, приходьте обов’язково всією родиною! Буде весело, креативно, драйвово та по-сімейному затишно!

ТБН-Україна