I

I Chick-fil-A поділилися досвідом успіху

Відома християнська мережа ресторанів в Америці Chick-fil-A поділилися досвідом успіху. На семінарі йшлось про те, як створити успішну конкуруючу компанію з баченням, яке надихає, з співробітниками, які закохані в свою роботу, з високим доходом і цінностями. «Радуга» спільно з компанією Chick-fil-A США за підтримки CBN Ukraine провели двогодинний тренінг “Високопродуктивні організації”.

Спікером був Марті Хаус – старший бізнес-консультант компанії Chick-fil-A США, а перекладав його Олег Василевський, генеральний мрійник JAMM Group, засновник благодійного фонду підтримки таборів Радуга.
Як відомо, Сhick-fil-A – не тільки мережа ресторанів бургерів з курки, а набагато більше. Гасло компанії говорить «Ми повинні бути більше, ніж просто продавцями курки. Ми повинні бути частиною життя наших клієнтів і спільнот, в яких ми працюємо». Ось чому ця мережа вже багато років є популярною серед американців. На даний момент відкриті більш ніж 1900 ресторанів. До 2018 року мережа була нагороджена різноманітними нагородами, такими як «Найкращі роботодавці Forbes», «Кращий співробітник Національного товариства вчених старших класів», «Кращий дизайн» і багато інших.
Протягом тренінгу багато хто ставив питання і спілкувалися зі спікером особисто в перервах. Наступні семінари про високопродуктивних організаціях планують провести у Варшаві (Польща), також “Веселка” готова допомагати лідерам в Україні.
ТБН-Україна