I

I Документальний фільм про історію незалежності Ізраїлю

«Попри все Ізраїль виживає» – це 13-серійний документальний цикл фільмів про шлях до становлення та незалежності держави Ізраїль. «Попри все Ізраїль виживає» – це 13-серійний документальний цикл фільмів про шлях до становлення та незалежності держави Ізраїль.

Герої фільму розповідають досвідченому журналісту CNN Майклу Грінспену про незвичайні факти та дива, які сталися з ними під час тих чи інших історичних подій.

Глядачі стануть свідками руйнування головного міста Ізраїлю, Єрусалиму, від часів Римської імперії до XX сторіччя. Простежать шлях у дві тисячі років, коли народ Божий був у вигнанні, і лише у 1948 році отримав довгоочікувану незалежність.

Спасіння дивом від ворожих куль, неочікуване визволення з полону, Божественне втручання в події – всі ці факти, про які розповідають герої фільму, свідчать про те, що у Бога завжди був план щодо Ізраїлю.

Професійна режисерська робота, елементи художнього фільму, цікаві експерти та свідки незвичайних подій, не залишать байдужим чисельну аудиторію, яка цікавиться історією Ізраїлю.

Цей випуск присвячений подіям 1967 року, відомими світу як «Шестиденна війна». Якими дивами Божими Ізраїлю вдалося вижити та відродитись у XX столітті, яким був шлях до незалежності, дивись на tbn-org.ua

Тільки кращі документальні фільми на TBN-Україна.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.