I

I Джордж Барна: Лише 9 % дорослих американців мають біблійний світогляд

Згідно з новою доповіддю Центру культурних досліджень Християнського університету Арізони (CRC), лише 9 % дорослих американців-християн мають біблійний світогляд. Ще менше (6 %) дотримуються біблійного світогляду та послідовно застосовують біблійні принципи до свого життя.

Комітет з прав дитини заявляє, що висновки з його останнього дослідження Американського світосприйняття свідчать про необхідність виховувати те, що центр називає «інтегрованими учнями» Ісуса. «Християнин» став дещо загальним терміном, а не назвою, що відображає глибоку прихильність пристрасно прагнути й бути подібним до Ісуса Христа, – каже директор дослідження CRC Джордж Барна. «Дуже часто, здається, люди, які є просто релігійними чи регулярними відвідувачами церкви, або, можливо, люди, які хочуть певної репутації чи іміджу, сприймають ярлик “християнин”, незалежно від їх духовного життя та намірів».

З 2000 опитаних дорослих американців 69 % себе визнали християнами. Проте з цієї групи 72 % кажуть, що люди в основному хороші, 64 % кажуть, що всі релігійні віри мають однакову цінність, 58 % кажуть, що люди можуть потрапити на небо, виконуючи добрі справи, а 57 % вірять у карму. Ширша група самоідентифікованих християн також схильна відкидати кілька біблійних вчень; наприклад, лише 46 % кажуть, що Божий план шлюбу включає одного чоловіка та одну жінку, і лише 32 % вважають, що дошлюбний секс морально неприйнятний.

ТБН-Україна