I

I Фінляндія відкриває консервативне лютеранство

Фінляндія відкриває консервативне лютеранство
28 квітня – 3 травня 2018 року, в місті Порвоо, і в навчальному центрі Карельської Євангелічно Лютеранської Церкви в містечку Ванхомойса, пройшов теологічний семінар для служителів і кандидатів в служителі КЕЛЦ.
Семінар став першим навчальним заходом з повноцінною семінарською навчальною програмою, розрахованою на 2 роки навчання. Що принципово важливо для учасників, так це те, що теологія й інші навчальні предмети подаються тут виключно в консервативному розумінні лютеранства. Про це повідомляє baznica.info
Карельська лютеранська церква з самого початку свого відродження, з кінця 80-х років минулого століття, сповідувала саме таке розуміння християнства, яке спирається на біблійну позицію щодо шлюбу, людського життя, еклезіології тощо.
Участь в семінарі взяли як служителі і кандидати в служителі КЕЛЦ, так і представники лютеранських общин. Особливо важливим стало участь представників Латвії, Фінляндії, фінської Карелії. Зацікавлена ​​розмова, лекції, спілкування, обмін досвідом, зробили напруженими і цікавими всі дні семінару.
ТБН-УкраїнаКарелія, лютеранство

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.