I

I Як євангелізувати через медіаконтент? В Запоріжжі пройде майстер-клас

В Запоріжжі відбудеться зустріч з християнами, які хочуть створювати євангелізаційний онлайн-контент. Поділитися досвідом та ідеями приїде команда радіоведучих від RadioM (FEBC) – Інна Царук, Максим Шаргаєв та Дмитро Краснопір.

Християни шукають нові шляхи та формати для благовістя, закидають «свої тенета» в інтернет, транслюють богослужіння в соцмережах, знімають подкасти для ютуб-каналів, проводять вебінари. Це дуже важливо в умовах пандемії. Разом з цим часто контент залишається непоміченим, без переглядів та відгуків аудиторії. Ще однією складністю є брак знань та ідей або відсутність взаємодії з новою аудиторією (коментарі, відповіді на питання і запрошення людини до церкви). Завдяки практичним порадам, ідеям – учасники дізнаються більше про варіанти різного медіаконтенту та як взаємодіяти з аудиторією.

В програмі зустрічі: знайомство з учасниками місцевих церков, презентація конкурсу «Допомога церквам у створенні онлайн-контенту благовістя» від FEBC, знайомство з RadioM, семінари «Як створити онлайн-трансляцію в церкві», «Як працювати у кадрі» та «Як взаємодіяти з аудиторією». Все це зі смаколиками, кавою та чаєм у приємній компанії однодумців. Кожному учаснику пам’ятні подарунки від RadioM.

Коли: 16 лютого, вівторок, 16:00 – 19:00

Де: Космічна, 4, Запоріжжя, приміщення церкви «Благодать» (недалеко від автовокзалу).

Вхід безкоштовний!

Обов’язкова реєстрація за посиланням:

https://forms.gle/PJtVc3V2M6dDepXT

ТБН-Україна