I

I Як подолати булінг в системі шкільної освіти

Як подолати булінг в системі шкільної освіти України вирішували 29 березня у столиці викладачі, представники Міністерства освіти та науки, тінейджери разом з всесвітньо відомим спікером Ніком Вуйчичем, який народився без рук та ніг й в шкільні роки на власному досвіді пережив цькування з боку однолітків.

Нік спочатку зустрівся з українськими школярами, а пізніше відбулась розмова з викладачами та психологами. Темою зустрічі був булінг і шляхи подолання його наслідків та дії з його попередження.

За дослідженнями UNICEF, в Україні 80% дітей рано чи пізно стають жертвами шкільного цькування. 24 % українських підлітків у віці від 11 до 17 років ставали жертвами булінгу, а 48 % з них ніколи не розповідали про це батькам та вчителям.

Спікер закликав школярів стати “агентами змін” у своїх навчальних закладах, а ще дав декілька корисних порад щодо того, як поводитись, коли вони стають жертвами цькування або спостерігачами булінгу. “Головне – прийняти рішення пробачити кривдника, навіть коли він й не думає вибачатись. Але в цьому проявляється ваша сила та мужність “, – заохотив спікер слухачів.

Ще Нік радив виховувати у дітей та дорослих емпатію, будувати “міст” порозуміння між дорослими та дітьми та вчити школярів бути жертовними до інших.

Оратор пообіцяв повернутись в Україну через 6 місяців та надалі допомагати українським держслужбовцям, дітям та викладачам будувати “Безпечну школу”.

ТБН-Україна за матеріалами ПОКЛИК

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.