I

I Ілон Маск приймає вчення Ісуса?

Засновник Тесла, мільярдер та винахідник, Ілон Маск, нещодавно дав інтерв’ю для The Babylon Bee, в якому поділився своїми думками про Ісуса Христа та віру.

На початку інтерв’ю, Маск з ведучими розмовляли здебільшого на теми політики та фінансів. Ближче до кінця Маск вирішив пожартувати над ведучими, сказавши що вони всі відправляться до пекла оскільки пропускають недільне служіння, яке проходило в день інтерв’ю. Жарт послужив початком серйозної розмови про спасіння.

Оскільки The Babylon Bee – християнська організація, вони поцікавились в Маска: «Чи приймаєте ви Ісуса як свого Господа і Спасителя?»

На що Ілон дав таку відповідь: «Я згоден з принципами, які відстоював Ісус. У вченні Ісуса є велика мудрість, і я приймаю це вчення».

Він продовжив: “Такий принцип як “підстав іншу щоку” справді правильний. Тоді як принцип “око за око” залишає всіх сліпими, – сказав Маск. – Важливо пробачати людям, і ставитися до них так, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас. Люби ближнього свого, як самого себе”.

«Якщо Ісус рятує людей, то чому мені ставати у Нього на шляху», – додав Маск. “Звісно краще я буду Спасенний. Чому б і ні?”

На запитання, чи бажає він прийняти хрещення, він відповів, що вже прийняв його у дитинстві.

Цікаво також, що у 2020 році Ілон Маск сказав, що молився під час повернення розробленого ним космічного корабля з орбіти у Мексиканську затоку.

ТБН-Україна