I

I Юрій Мамін: мені Бог подарував веселий погляд

Володар найбільших вітчизняних і закордонних премій і нагород, режисер Юрій Мамін в передачі «Великим планом» розповість про те, яку підтримку і силу дає йому життя з Богом.

Будучи колись сміливим і не по роках розвиненим юнаком, Юрій Мамін почав свій творчий шлях, вступивши на акторсько-режисерський курс Ленінградського державного інституту театру, музики і кінематографії. Його дорогу до визнання не можна назвати легкою і простою: траплялися і гучні злети, і важкі падіння. Як режисер, діяч мистецтва і просто небайдужа людина, Юрій Мамін, все своє життя присвячує боротьбі з суспільним невіглаством i несправедливістю. І навіть в цій нелегкій справі він не втрачає вміння дивуватися і тонко відчувати. За здатність протистояти зневірі і печалі Юрій Борисович дякує Господу: «Веселий, насмішливий погляд – це риса рідкісна, і Бог мені її подарував».

Дізнайтеся більше про те, як віра і відкрита душа допомагають відомому режисерові через свої роботи щодня міняти світ на краще! Дивіться програму «Великим планом» на телеканалі ТБН-Україна о 12.00 7 червня 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.