I

I Християнська пісня «You Say» на вершині хіт-парадів Billboard

Християнська пісня «You Say» на вершині хіт-парадів Billboard

Надихаючий гімн про пошук людини своєї ідентичності в Бозі став єдиною піснею, яка провела 100 та більше тижнів на вершині всіх хіт-парадів Billboard. Пісня «You Say» Лорен Дейгл, випущена понад два роки тому, побила рекорд на цьому тижні, стабільно утримуючи перше місце в чарті Hot Christian Songs більш ніж після 2 років після свого дебюту

Рік тому «You Say» побила рекорд християнських пісень, який колись належав пісні групи Hillsong «Oceans (Where Feet May Fall)», яка пробула в чарті 61 тиждень.

«You Say» стала першою популярною християнською піснею, яка також посіла перше місце в чарті Adult Contemporary і досягла п’ятої позиції в рейтингу Adult Pop Songs. Рейтинг заснований на стрімінгах, радіо і продажах.

Голос Лорен Дейгл порівнюють з голосом Адель, а її зовнішність — з християнською співачкою Емі Грант.

Приспів до «You Say» звучить так: «Ти говориш, що мене люблять, коли я нічого не відчуваю / Ти кажеш, що я сильна, коли я думаю, що я слабка / І ти кажеш, що мене тримають, коли я терплю невдачу / коли я (нікому) не належу, ти кажеш, що я твоя».

Ця потужна пісня неодноразово виконувалася на конкурсі American Idol, в тому числі в дуеті з Дейгл, її також переспівала Келлі Кларксон.

ТБН-Україна