I

I Колишні транссексуали, бісексуали, лесбіянки і геї, збиралися 5 травня у Вашингтоні на Марші свободи для того, щоб оголосити, як Ісус Христос звільнив їх.

Колишні транссексуали, бісексуали, лесбіянки і геї, збиралися 5 травня у Вашингтоні на Марші свободи для того, щоб оголосити, як Ісус Христос звільнив їх.

Дарен Мехл, президент групи Voice of theVoiceeless сказав The Christian Post:  «Я розглядаю цю подію як можливість для тих, хто має нове життя з Ісусом зібратися разом і публічно засвідчити про зміни у відновленні їхньої ідентичності».

Деякі виступаючі та лідери богослужіння “Свободи” розказали свої історії у фільмі “Ось моє серце: Документальний фільм про відмову від свободи”.

Єлизавета Джонстон, відома також як Активіст Мама, і яка має понад півмільйона послідовників на Facebook, стала однією з спікерів цього заходу. Вона працює над спростуванням аргументів про те, що “геями народжуються» і це не можливо змінити”.

“Коли людина справді віддає своє життя Ісусу Христу, все стає новим, і ми це спостерігаємо в житті цих людей”, – підкреслила вона.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.