I

I Колишня порнозірка закликає молитися за працівників секс-індустрії

В інтерв’ю виданню CBN News колишня порнозірка Брітт Де Ла Мора, сказала: «Коли люди йдуть в цю галузь, вони вже приречені. Я шукала любов у всіх неправильних місцях, і займалась цим з хибною думкою, що знайду її там».

Брітт, яка знялася приблизно в 375 сценах у фільмах для дорослих, але потім стала щирою християнкою, озвучила шоковані факти: за останні три місяці п’ять жінок, залучених у порноіндустрії, померли, деякі – через передозування, інші – покінчили життя самогубством.

«Я шукала кохання, але моє серце було розчавлене, коли я не змогла знайти його, і я «відчинила двері» депресії», – пояснила вона.

Де Ла Мора сказала, що хотіла піти з секс-індустрії, але відчувала себе у пастці: «Мені здавалося, що якщо я покину цю галузь, то не зможу жити по-справжньому… і я подумала, що іншого виходу, крім самогубства, немає».

Потім вона почала відвідувати церкву зі своїми бабусею та дідусем і запросила Ісуса Христа в своє серце. Жінка покинула секс-індустрію та на даний момент разом з чоловіком працює з молоддю, закликаючи людей всього світу молитись за тих, хто ще перебуває у полоні порноіндустрії.

ТБН-Україна