I

I Конференція «Страсна п’ятниця»

У Страсну п’ятницю засновник євангелізаційного руху PULSE Нік Холл запрошує вас на незвичайне святкування Пасхи.

Разом з відомими християнськими ораторами і чудовими музичними виконавцями ми станемо учасниками конференції, на якій поміркуємо про сенс воскресіння Христа.
За допомогою сучасних технологій ми прославимо Бога, отримавши заряд радості й натхнення, яких сьогодні так потребує кожен з нас!
«Я хочу показати вам в розпал цієї пандемії, коли багато хто боїться і страждають, що Бог любить вас, Він бачить вас! – каже Нік Холл. – І на цих вихідних ми відсвяткуємо велич Пасхи, адже Бог не покинув нас.

Він страждає разом з нами й заради нас, перемагаючи гріх і смерть через воскресіння. Де б ви не були, скільки б вам не було років, як би не ставилися до віри, у вас є надія!».

Разом з вами напередодні Пасхи Бога прославлять:
Майкл У. Сміт — американський співак, один з найвпливовіших артистів в жанрі сучасної християнської музики, тричі нагороджений премією Ґреммі та 34 рази премією Dove.

Пастор Семмі Родрігес — один з кращих вчителів, який, безсумнівно, надихне вас своєю проповіддю: «Порожня печера — не вигадка людства, а найпотужніший елемент нашої реальності. Христос воскрес!».

Лорен Дейгл – американська християнська співачка, номінант і лауреат кількох музичних премій, включаючи Ґреммі, GMA Dove Awards, Billboard Music Awards, American Music Awards.

Френсіс Чан — пастор, письменник, місіонер, який молиться про те, щоб люди зрозуміли, що потрібно слідувати за Христом – навіть до розп’яття: «У цю Велику п’ятницю через карантин у вас буде достатньо тиші й самотності, щоб зв’язати з Богом свою сутність».

Кері Джоб і Коді Карнс американська подружня пара, яка виконує пісні поклоніння. З часу випуску першого альбому у 2009 році Кері отримала одну номінацію на премію Ґреммі й дев’ять номінацій на премію Dove, чотири з яких вона виграла.

Християнський письменник Макс Лукадо – «найкращий проповідник Америки» за версією «Читацького дайджесту»у 2005 році: «Скорбота не буде тривати вічно. Пасха — відповідь на багато питань!».

Раві Захаріас — один з великих поборників християнської віри, апологет, священник євангельської церкви, розповідає про свій шлях і запевняє, що, як і Христос, «вмираючи, ви здобуваєте перемогу і живете, віддавши своє життя Йому».
Конференція «Страсна п’ятниця» на телеканалі «ТБН-Україна» пройде 17 квітня о 18:30. Долучайтесь!