I

I Китай посилює нові обмеження на християнський контент в Інтернеті

Згідно зі звітом, Комуністична партія Китаю, яку критикують за те, що вона націлена на християн і використовує свою силу інтернет-цензури через великі технологічні компанії, накладає ще більше обмежень на релігійну свободу своїх громадян за допомогою нового закону, який регулює релігійний вміст в Інтернеті.

Новий закон, відомий як адміністративні заходи щодо релігійних інформаційних служб в Інтернеті, який був оприлюднений минулого місяця, набуде чинності 1 березня, повідомляє Bitter Winter, публікація, створена Центром досліджень релігії, яка охоплює питання прав людини в Китаї.

Закон передбачає отримання «ліцензії на надання релігійної інформаційної служби в Інтернеті» для будь-якої релігійної групи, яка хоче поширювати релігійний контент в Інтернеті. Але в ньому сказано, що це можуть робити лише «законно засновані» організації, що практично означає, що лише групи, які належать до п’яти авторизованих релігій у Китаї, можуть використовувати Інтернет для поширення релігійного контенту.

За оцінками Open Doors USA, які відстежують переслідування в більш ніж 60 країнах, у Китаї налічується понад 97 мільйонів християн, багато з яких відправляють богослужіння в незареєстрованих або так званих «незаконних» підпільних церквах.

ТБН-Україна