I

I Ліберальні активісти в США підбурюють до вандалізму

Ліберальні активісти в США підбурюють до вандалізму

22 червня один з головних активістів руху проти расизму “Black Lives Matter” Шаун Кінг закликав знищити будь-який образ, на якому зображено “білого” Ісуса. За словами Кінга, статуї, фрески та навіть вітражі церков, на яких є «білий» Ісус – це «демонстрація верховенства білих над іншими расами».

Ці заяви відбуваються на тлі фактів масового вандалізму проти різних історичних пам’ятників країни.

Колишній губернатор вважає, що ворожість наших днів, спрямована на християнство є результатом того, що американське суспільство відiйшло від віри, заперечує свою релігійну основу і забуло, що саме віра є коренем всіх унікальних свобод, якими користуються американські громадяни зараз.

У середу, стосовно резонансних закликів, висловився Президент США Дональд Трамп. Під час своєї зустрічі з Президентом Польщі Трамп пообіцяв захистити церкви від вандалізму.

“Вони (демонстранти – ред.) посягають  на Ісуса Христа, на статуї Джорджа Вашингтона, Авраама Лінкольна, Томаса Джефферсона, ми не дозволимо їм цього зробити» – зауважив Трамп.

Варто зазначити, що основу руху проти расизму складають люди, заохочені ліберальними силами та політиками. Серед них є багато ЛГБТ активістів, представників різних феміністичних рухів та рухів за аборти. Саме тому в більшості випадків серед демонстрантів панують антихристиянські настрої, що робить сценарій розвитку подій з нападами на церкви дуже вірогідним.