I

I Лідери церков Одеси закликали владу не допустити гей-парад

Стало відомо, що ЛГБТ-спільнота планує 16-19 серпня в центрі Одеси провести гей-парад. Свою позицію висловили глави християнських конфесій міста і області. Вони просять владу міста заборонити проведення такого заходу в Одесі.

Варто відзначити, що в Одесі і раніше релігійні лідери робили спільні звернення. Під одним листом підписалися представник УПЦ (МП), УПЦ КП, РКЦ, УГКЦ, Вірменська Апостольська Церква, НЄЛЦУ.

«Ми не виступаємо за дискримінацію осіб, які вважають себе гомосексуалістами, але ми категорично проти того, щоб гомосексуальний спосіб життя й поведінка трактувалися як природні, нормальні й корисні для суспільства і особистості. Ми проти того, щоб гомосексуалізм пропагувався, як варіант норми статевого життя, і щоб держава заохочувала своїх громадян до одностатевих сексуальних стосунків… З релігійної точки зору одностатева сексуальність є наслідком особистого вільного, але помилкового, вибору людини та проявом глибоко вкоріненого у ній гріха. «А з чоловіком не будеш лежати як з жінкою, гидота воно!» Книга Левит 18:22. Виходячи з вищевикладеного, звертаємося до Вас з проханням не допустити проведення заходу «Одеса прайд 2018» яке заплановане з 16 по 19 серпня в Одесі заради збереження миру серед жителів і гостей нашого міста, заради збереження духовного здоров’я молодого покоління», – йдеться у зверненні.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.