I

I Місія «Христос є відповідь» несе Благу звістку через газету: за 6 років роздано 5 мільйонів екземплярів

Протягом шести років місія «Христос є відповідь» видає газету з однойменною назвою. Головною метою видання є проповідь Євангелія. На сторінках газети корисні статті для життя засновані на біблійних цінностях, свідоцтва та історії покаяння, номер телефону довіри і адреси євангельських церков, хороші новини. За весь час існування Місії на різних заходах роздали близько 5 мільйонів випусків. Активно поширювали газети місіонери і волонтери, серед них багато молоді. Тільки в західному регіоні від Рівненської церкви «Христос є відповідь» роздали 1 мільйон примірників.

 Нагадаємо, тираж становить 120 000 примірників з періодичністю – раз в два місяці. Для святкових випусків тираж збільшується. Газета безкоштовна, видається за рахунок добровільних пожертвувань партнерів Місії. Цікаво, що читають видання не тільки в Україні, а й україномовні в Іспанії, Італії, США.

Незважаючи на те, що в сучасному суспільстві все більше популярності набирають цифрові медіа, друковані газети для людей старшого віку залишаються найбільш затребуваними. Ну і все ж залишаються ті, хто любить читати саме друковану літературу. «Іноді це єдине джерело інформації для жителів віддалених сіл. Буває так, що газета – єдиний шанс для людей дізнатися про Бога. Адже в деяких населених пунктах навіть немає церков і ніяких засобів масової комунікації », – пояснюють місіонери.

Місія «Христос є відповідь» також бачить актуальність у пресі та поширення газет в умовах карантину. Люди отримують позитивні новини, знаходять надію і віру в Бога.

Разом з газетами читачі часто отримують і іншу літературу Місії – християнські календарі, буклети, брошури. Співробітники Місії не раз отримували дзвінки і листи від читачів з проханням помолитися або відповісти на їхні запитання щодо Біблії.

ТБН-Україна