I

I Місія «Христос є відповідь» запустила служіння очних клінік в Ефіопії

Місія «Христос є відповідь» розвиває служіння очних клінік не тільки в Україні, але й в Ефіопії. Під час другої місіонерської поїздки в Африку команда служителів на чолі з директором Місії Тарасом Сенем поділилася досвідом з місцевими пасторами, як організовувати та проводити подібні клініки.
У квітні 2021 року в Ефіопії крім навчання служителів, різних заходів та зустрічей з дітьми, команда провела кілька очних клінік в найбідніших регіонах країни. Після цього все обладнання для перевірки зору передали для подальшого використання місцевим церквам.
Ця кампанія стала величезним благословенням – тому що перевірити зір у офтальмологічну клініку приходили не тільки православні та євангельські віруючі, а й мусульмани. Деякі з них чули про Бога вперше.
Нагадаємо, місія «Христос є відповідь» організовує очні клініки понад чотири роки в 10 областях України, а тепер ділиться досвідом і в інших країнах. За цей час понад 6 тисяч людей змогли отримати окуляри й рекомендації від лікаря. Серед них не тільки літні люди, а й діти та студенти. Цікаво, що після огляду лікаря деякі люди, які прийшли на акцію, виявили проблему із зором, про яку раніше не здогадувалися. Після цього вони змогли вчасно розпочати лікування та запобігти проблемам зору.
Місіонери «Христос є відповідь» і надалі планують проводити очні клініки в Україні, Ефіопії та в інших країнах. До початку літа очікується близько 10 таких заходів в різних регіонах країни.
ТБН-Україна