I

I Мрії кохання

Мрії кохання

Мелодраматичний телевізійний фільм, що представляє собою екранізацію однойменного літературного твору письменниці Джанет Оук.

В недалекому минулому, коли долею жінок вважалося виключно ведення домашнього господарства і виховання дітей, юна Белінда Тайлер дуже хоче стати лікарем, твердо впевнена в своїх силах і бачить саме в цій професії власне покликання.

Але поки єдине, на що вона може претендувати, це допомога місцевому лікарю в догляді за хворими, наприклад, за старенькою місіс Стаффорд-Сміт, яка тільки що пережила інсульт.

Блискуче справляючись зі своїми обов’язками, вона до всього іншого виявляється здатна повернути рухливість правиці своєї літньої пацієнтки, що ще більше переконує дівчину в правильності обраного для себе заняття.

Тоді ж в їхнє невелике містечко приїжджає Дрю Сімпсон, племінник недавно померлого сусіда сім’ї Тайлер, який планує підготувати ферму дядька для продажу і швидше залишити малопривабливе поселення. Але зустрівши Белінду, він починає замислюватися про необхідність свого швидкого від’їзду, в той час як головна героїня, також переймаючись симпатією до молодого чоловіка, знаходиться в сум’ятті, намагаючись зробити складний вибір між бажанням здійснити давню мрію і простою потребою любити і бути коханою…

Дивіться художній фільм «Мрії кохання» аби побачити розв’язку цієї історії 14 листопада 2018 року о 22:30.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.