I

I Минулий рік – 2021 рік став «найжорстокішим роком» для християн в Індії

За даними Об’єднаного християнського форуму (UCF), 2021 рік завершився як «найжорстокіший рік» у зареєстрованій історії для християнської меншини Індії. Протягом усього року UCF зафіксував 486 насильницьких випадків переслідування християн, що перевершило попередній рекорд із 328 інцидентів, зафіксованих у 2019 році.

Протягом 2021 року по всій Індії постійно повідомлялося про напади на християн та їхні місця поклоніння. Проте випадки переслідування різко прискорилися в останньому кварталі 2021 року: було повідомлено про майже 200 інцидентів.

Багато експертів звинувачують постійне поширення радикального індуїстського націоналізму в Індії в постійному посиленні переслідувань. Ці експерти стверджують, що риторика проти меншин і дії радикальних індуїстських націоналістів розпалюють атмосферу ненависті та насильства до християн в Індії.

Майже в усіх 486 інцидентах, про які повідомляє UCF, натовпи, що складаються з релігійних екстремістів, були відповідальними за напади на християнські громади. У більшості випадків місцева влада, у тому числі поліція, були або пасивними глядачами, або активними учасниками насильства. На жаль, перші інформаційні звіти (FIR), поліцейські документи, які ініціюють розслідування, були зареєстровані лише в 34 із 486 випадків, про які повідомило UCF у 2021 році.

ТБН- Україна