I

I На благодійному Різдвяному концерті у зібрали понад 60 тисяч гривень

Традиційний Різдвяний благодійний концерт відбувся у Камені-Каширському, у неділю, 9 січня, за ініціативи та участі Церкви «Христа Спасителя» євангельських християн-баптистів, на якому зібрали понад 60 тисяч гривень для двох діток із району.

Євангельські християни-баптисти проводять таку духовну та благодійну акцію вже кілька років поспіль.

До акції, яка відбулася 9 січня, змогли долучитися всі охочі жителі міста та району. Також до нього завітали такі поважні особи, як голова Волинської обласної асоціації церков євангельських християн-баптистів Ярослав Троць, місіонер зі Сполучених Штатів Америки Річард Махер, пастор Церкви «Христа Спасителя» ЄХБ міста Каменя-Каширського Анатолій Калюх, помічник нардепки Ірини Констанкевич – Юрій Дмитрук.

На різдвяному концерті виступили християнські хори, сімейні колективи, солісти, декламатори та духовий оркестр, окутавши зал затишною сімейною атмосферою.

Також відбувся благодійний збір. Цьогоріч пожертву одразу отримали матері двох дітей з Камінь-Каширщини. Ці гроші підуть на лікування трирічної Маргарити Свиридюк із села Котуш, у якої в ранньому віці діагностували ДЦП та сенсоневральну глухоту, та семирічному Арсену Обушку з Гути-Боровенської, який з народження бореться з клишоногістю правої руки.

ТБН-Україна