Дивовижна людина, мотиватор, натхненник, євангеліст без рук і ніг Нік Вуйчич святкує сім років спільного подружнього життя.
Коли він був підлітком його єдиним бажанням було втопитися у ванній, піти з життя, щоб перестати терпіти приниження з боку однолітків. Але пройшло зовсім небагато часу і Нік Вуйчич став тією людиною, яка надихає жити інших. Його мотиваційні тренінги відвідують сотні тисяч людей по всьому світу. Нік Вуйчич має жінку Канає Мияхара та четверо дітей.
![I](http://tbn-ua.org/wp-content/uploads/2019/02/IMG_1281.jpg)