I

I Біля 150 учасників відвідали медіаконференцію у Києві

При поширенні Благої звістки й вічних цінностей неможливо обійтися без інструментів масової комунікації таких як ЗМІ. Як це робити ефективніше — про це йшла мова на щорічній конференції «Телебачення, радіо, онлайн-медіа: 2018» від Асоціації «Новомедіа» (Україна) й MEDIAlliance International (США). Подія проходила 22–24 березня в центрі Києва й зібрала близько 150 медійників-християн з різних міст України. Про це повідомляє прес-центр Асоціації «Новомедіа». Також прибули делегати з США та Молдови.

Серед американської команди спікерів були: доктор Рон ХарісУес Ворд із сином Грехемом, телевізійники з величезним досвідом роботи у світських і християнських компаніях Гарі Лонгнекер і Джон Маккінон, а також Джон Карлі з дружиною Анею. Особливим гостем став Гіл Стріклін, лідер служіння «Капелани на робочому місці». З української сторони досвідом ділилися Руслан Кухарчук, Леонід Братанчук й одесити Кирило та Анастасія Колпаковичі.

Насичена триденна програма складалася із загальних ранкових і вечірніх сесій, а також з тематичних потоків — відеовиробництво, соціальні мережі та інтернет, а також радіо.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.