I

I Папа закликав підприємців будувати бізнес на християнських засадах

Звертаючись до молодих французьких католицьких підприємців, що прибули до Риму в рамках ініціативи «Подорож спільного добра», Святіший Отець висловив розуміння того, що християнським підприємцям нелегко поєднувати бажання збільшувати продуктивність з прагненням соціальної справедливості. Папа закликав їх наслідувати приклад великих мучеників за віру святих Петра й Павла. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Я розумію, що нелегко поєднувати в щоденному житті принципи віри й соціальне вчення Церкви з потребами й обов’язками, продиктованими законами ринку та глобалізації», – наголосив Папа Франциск, звертаючись до понад 300 молодих французьких католицьких підприємців, що від 1 до 3 грудня 2019 р. перебувають в Римі з нагоди ініціативи під назвою «Подорож спільного добра», кульмінаційним моментом якої стала аудієнція зі Святішим Отцем у понеділок, 2 грудня.

Папа також підкреслив, що християнська духовність пропонує альтернативне розуміння якості життя, спонукаючи до пророчого й контемплятивного стилю життя, здатного до глибокої радості без одержимості споживанням.

ТБН-Україна