I

I Папський Біблійний інститут пропонує новий погляд на фарисеїв

Про важливу місію Папського Біблійного інституту та про новий погляд на релігійну групу фарисеїв говорив Святіший Отець, приймаючи викладачів і студентів цієї навчальної інституції та учасників симпозіуму «Ісус та фарисеї: новий міждисциплінарний підхід».

«Я впевнений, що ці дослідження і нові шляхи, які вони відкриють, позитивно вплинуть на стосунки між євреями і християнами, зважаючи на дедалі глибший і братній діалог. Нехай він знайде широкий резонанс всередині і за межами Католицької Церкви, а ваша праця отримає рясні благословення Всевишнього», – сказав Папа Франциск наприкінці промови до учасників симпозіуму «Ісус і фарисеї: новий міждисциплінарний підхід», що цими днями відбувся в Римі.

Текст промови він вручив ректору, зустрівшись у четвер, 9 травня 2019 року, з викладачами й студентами Біблійного інституту з нагоди його 110 річниці від заснування та учасниками симпозіуму, повідомляє Credo.

Папа Франциск коротко звернувся до зібраних учасників експромтом та висловив своє бажання особисто привітатися з кожним особисто.