I

I Петиції про захист сім’ї набрали необхідну кількість голосів

Петиції про захист сім’ї набрали необхідну кількість голосів

Електронні петиції про захист сімейних цінностей та проти пропаганди гомосексуалізму, оприлюднені на  сайтах Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, вже набрали понад 25 000 підписів. А це є необхідною кількістю, щоб звернення було обов’язково розглянуто відповідним органом державної влади.

Станом на 17 квітня 28 387 громадян підписали петицію на сайті Кабінету Міністрів (https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1462). Своєю чергою аналогічний документ на сайті Верховної Ради підписали 25243 людини (https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3070?aname=published).

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», інформація про початок розгляду петиції  оприлюднюється на офіційному веб-сайті  – відповідно Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України. Її розгляд здійснюється не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Нагадаємо, що 26 січня та 8 лютого поточного року були опубліковані петиції про захист сімейних цінностей та проти пропаганди гомосексуалізму на сайтах Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів. Але за місяць до закінчення строку збору підписів з офіційного інтернет-представництва Президента така петиція була видалена. Відповіді з цього питання Адміністрація Президента ще не надала.

Слід зазначити, що у Києві відбувся мітинг за участі кількох тисяч українців, які обурені свавіллям Адміністрації глави держави.

ТБН-Україна за матеріалами Всі разом.