I

I ПІСНЮ ВІД ІСПАНІЇ ДЛЯ ЄВРОБАЧЕННЯ-2018 НАПИСАЛИ ХРИСТИЯНИ

Учасники іспанського талант-шоу Амайя та Альфред (дует «Almaia») заспівають баладу «Tu Canción» («Ваша пісня») на конкурсі Євробачення-2018 у Лісабоні. Автори балади, Сільвія Санторо та Рауль Гомес, – християни.

Пісня обігнала інших фіналістів під час відбору на Євробачення на талант-шоу «Operación Triunfo». Остаточну перемогу балада здобула після голосування у соціальних мережах.

Критики, фахівці музичної індустрії та популярні виконавці погодилися, що дует «Almaia» беззаперечно «змусить Європу закохатися в пісню Санторо й Гомеса».

«Іспанці проголосували розумом та серцем», – прокоментував газеті EL MUNDO один із членів журі, назвавши баладу «справжнім подарунком».

А співавтор пісні Сільвія Санторо так висловила свої почуття онлайн виданню Protestante Digital: «Пісні довелося пройти довгий шлях відбору, ми дуже хвилювались. Але той факт, що журі та глядачі обрали саме «Tu Canción» зробило нас дуже щасливими».

Сільвія працює художницею, але це не завадило їй записати два музичні альбоми, до яких входять пісні поклоніння. Баладу «Tu Canción» вона написала у парі з племінником Раулем.

Конкурс «Євробачення» відбудеться 12 травня 2018 року в Лісабоні (Португалія).

ТБН-Україна