I

I Плем’я в Індонезії отримало Біблії рідною мовою

Ще пів століття тому люди племені ялі зустрічали місіонерів градом зі стріл, але сьогодні вони готові пройти довгий шлях, цілий день добираючись до злітно-посадкової смуги Оакбісік в горах Папуа, Індонезія, щоб отримати Біблії їхньою рідною мовою.

У далекому 1965 році пілоти Mission Aviation Fellowship (MAF) вперше виявили плем’я ялі в районі долини Сенг в Папуа після проведення дослідницьких польотів на території, яка тоді була Голландською Новою Гвінеєю.

Ялі на той час були відомі своєю жорстокістю. Вони були майстрами війни в джунглях, практикували чаклунство, а також канібалізм. Через три роки після того, як вони були вперше виявлені пілотами MAF, місіонери World Team Філ Мастерс і Стен Дейл вирушили в це плем’я, щоб розповісти їм Євангеліє і заснувати церкву в долині Сенг.

Сьогодні MAF продовжує служити жителям Папуа, відвідуючи 160 віддалених місць і підтримуючи сільські церкви та місцеві проєкти перекладу Біблії. У серпні цього року вони доставили 1160 Біблій і 1400 дитячих біблійних розповідей, перекладених на мову племені ялі, в села Декаї, Окбісік і Холуван.

ТБН-Україна