I

I Прем’єр-міністр Угорщина захищає християнство

Прем’єр-міністр Угорщини захищає християнство
Віктор Орбан виступив із промовою у Будапешті на другій Міжнародній конференції з питань переслідування християн. Прем’єр-міністр Угорщини вважає, що християни, яких сьогодні захищають від переслідувань, можуть завтра врятувати Європу.
За словами Едварда Пентіна з Національного католицького реєстру, Орбан заявив : «Я переконаний, що для того, щоб врятувати Європу, ті, кому ми можемо допомогти, — це ті, кому ми допомагаємо зараз. Ми сіємо насіння, даємо переслідуваним те, що їм потрібно, і повертаємо від них християнську віру, любов та наполегливість».

Прем’єр-міністр Угорщини стверджував, що переслідування християнства — це не лише напад на людей, а на цілу культуру, “в тому числі й тут, у Європі”. Це переслідування буває жорстоким, але іноді більш тонким, включаючи “обмін населенням шляхом масової міграції, стигматизації, знущань, і намордник політичної коректності».

Прем’єр-міністр заявив, що єдиним рішенням Європи є розкрити свої християнські корені та підтвердити свою християнську ідентичність.

ТБН-Україна