I

I Сенатора позбавили Причастя

У США священик не допустив до Причастя сенатора, прихильника абортів. Єпископ Томас Папроцький із Спрінгфілда (штат Іллінойс, США), ухвалив, що його парафіянин – впливовий сенатор від Демократичної партії Річард Дарбін, відтепер не буде допускатися до Причастя, повідомили американські католицькі інформаційні агентства.

Таке рішення єпископ прийняв через «наполегливе відкрите маніфестування сенатора на захист абортів». Сенатор Дарбін, разом з іншими 13-ма сенаторами-католиками, нещодавно голосував проти прийняття заборони абортів після 20-го тижня вагітності. Єпископ Папроцький підтвердив, що ця подія, а також численні попередні голосування виключають сенатора з євхаристійного спілкування та суперечать вченню Католицької Церкви про життя.

«Сенатор Дарбін не буде допущений до Святого Причастя поки не висловить каяття з приводу свого гріха. Це рішення не має на меті покарання, але має привести до зміни серця. Сенатор Дарбін колись був пролайфістом. Я щиро молюся, щоб він висловив розкаяння й знову став на бік життя», – написав єпископ Папроцький.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.