I

I Сергій Бабкін на Хрещатику закликав берегти сім‘ю

Сергій Бабкін на Хрещатику закликав берегти сім‘ю

1 та 2 червня на головній вулиці країни, Хрещатику, було дуже по-сімейному. На щорічний всеукраїнський фестиваль «Всі разом – за сім’ю» завітали понад 50 тисяч киян та гостей столиці протягом двох днів. А дехто з них не побоявся зробити великий крок до сімейного життя прямо на сцені.

Головною метою фестивалю “Всі разом – за сім’ю!” є популяризація сімейних цінностей, демонстрація краси подружжя та розуміння важливості батьківства, материнства і дитинства.

Українська сім’я потребує підтримки як ніколи. І вона її отримує, в тому числі, від відомих артистів. У ці дні на сцені фестивалю виступали молоді і вже відомі українські виконавці – групи DETKI, One Light Inside, The Cavaliers, гурти Fraida та КВАНТ, ансамбль «Пульс», силове шоу Артема Чаплигіна та інші. Загалом понад 20 колективів і сольних виконавців. Режисуру сценічної програми здійснював Віктор Бідний.

Головним хедлайнером свята став музикант, актор, тренер вокального шоу «Голос країни» Сергій Бабкін. Він приїхав на свято разом зі своєю дружиною Сніжаною, з якою вони разом очікують вже на третю дитинку. Сергій виконав свої найвідоміші пісні – «Де би ти…», «Привіт, Бог» та багато інших. І на завершення зі сцени звернувся до українців: «Бережіть себе, любіть один одного, дбайте про інших, бережіть ваші сім’ї».

ТБН-Україна