I

I Стартував вебінарний курс «Покликання: як зрозуміти і виконати?» з Лео Франком

Школа консультування «Відновлення цілісності» запустила інтенсивний практичний онлайн-курс “Покликання: як зрозуміти і виконати” з відомим доктором богослов’я з Німеччини Лео Франком. Уроки проходять 15-18 лютого  з можливістю перегляду запису. Цей курс буде також опублікований пізніше і доступний для замовлення на сайті ШКВЦ.

У світі існує сотні професій, але як часто люди займаються не тим, що їм до душі. Ми намагаємося знайти себе і зрозуміти своє покликання, поміняти напрям в професійній сфері або знайти те, в чому будемо успішні.

«Приблизно тривалість життя людини до 80 років. Пошук себе зазвичай приходить до 20-ти років. Я переконаний, що у віці +/- 40 нам потрібно вже інвестувати в майбутнє покоління. Важливо визначитися точніше з життєвими цілями якомога раніше. Це означає, що людина в середньому віці вже розвинулась в своєму покликанні і готова ділитися досвідом», – впевнений Лео.

На цьому курсі ви зрозумієте, як знайти своє покликання, основну діяльність в життя, подивитесь всередину своєї особистості, дізнаєтесь про дари і таланти, та як почути заклик Божий саме для нас, якими методами Бог закликає людей, як розвиватися в своєму покликанні, що означає допомагати іншим розкривати свій потенціал і багато іншого.

Замовити курс на сайті та дивитися в записі: https://study.territoriao.info/course/prizvanie

ТБН-Україна