I

I СИКВЕЛ «ПРИСТРАСТІ ХРИСОВІ” СТАНЕ НАЙВИЗНАЧНІШИМ ФІЛЬМОМ?

Актор Джеймс Кевізел, який зіграв роль Ісуса Христа у картині Мела Гібсона «Пристрасті Христові», заявив про те, що сиквел стане «Найвизначнішим фільмом в історії». Про це повідомляє Сhristianheadlines.

Нагадаємо, фільм “Пристрасті Христові” був знятий 14 років тому та зібрав більше ніж $370 мільйонів у прокаті.

Як пише The Hollywood Reporter, представник інтересів Джеймса Кевізела офіційно підтвердив, що актор веде переговори з Гібсоном. Сиквел, за прогнозом режисера, вийде у кінці 2019 або ж на початку 2020 року.

Актор, який виявив бажання знову зіграти роль Ісуса Христа у сиквелі Мела Гібсона «Пристрасті Христові: Воскресіння», заінтригував публіку своєю заявою: «Я не можу вам все розказати, тому що це шокує аудиторію. Але обов’язково слідкуйте за новинами».

В березні 2018 на прихильників біблійних історій чекає ще один фільм за участю Джеймса під назвою «Павло, апостол Христа», де він зіграє учня Луку.

Кевізел є християнином, який часто бере участь у євангельських проектах. Нещодавно він виступив у Католицькому університеті перед студентами. Під час своєї промови актор сказав: “Я хочу, щоб кожен з вас сміливо крокував в цьому язичницькому світі, демонструючи свою потужну віру. Світ потребує на воїнів Христових». Актор також відомий тим, що усиновив хворих на рак дітей.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.