I

I Це надприродно з Френсісом Майлзом (28.07)

Телеведучий Сід Рот досліджує загадковий світ надприродного більше 40 років. Приєднуйтесь до нього в програмі «Це надприродне!» 28 липня 2021 року. Безліч людей повідомляють про зцілення і відповіді на молитви. Приготуйтеся взяти свій надприродний прорив, своє чудо, своє зцілення!

В гостях у Сіда Рота людина, яка побувала в Південній Африці і зустрілася віч-на-віч з надприродними речами. Одного разу Френсісу Майлзу довелося вступити в сутичку з легіоном демонів, які двадцять років мучили нещасну жінку.
«Всевишній не відповідає на примхи нашої душі. Бог не змінює Своєї думки і непохитний у Своїй волі. Ти не зможеш маніпулювати Ним, але зможеш попросити Його про щось в молитві», – запевняє Френсіс.
Герой цього випуску розповість про наслідки непослуху Святому Духу, про неймовірні ситуації, які описані в його книзі, про молитву захисту від чаклунства і тероризму. Служитель розвіє усталений стереотип, що «ми ходимо під благодаттю Господа і каятися не треба», а також поділиться яскравими прикладами з Біблії.

Дивіться програму «Це надприродно!» 28 липня о 20:30 на телеканалі ТБН-Україна.