I

I “Це наприродно” з Маріо Мурілло

Телеведучий Сід Рот досліджує загадковий світ надприродного більше 40 років. Приєднуйтесь до нього в програмі «Це надприродно!». Безліч людей повідомляють про зцілення і відповіді на молитви. Приготуйтеся взяти свій надприродний прорив, своє чудо, своє зцілення!
У гостях в Сіда Рота людина, яка виросла в сім’ї невіруючих батьків і не мала уявлення про любов Господа. Одного разу друг Маріо запропонував йому сходити до церкви, після цього життя юнака кардинально змінилося.
Маріо Мурілло впевнений, що, перш за все, він живе на цій землі, щоб руйнувати справи диявола.
“Ви не уявляєте, хто ви є насправді. Бог хоче дати вам мету. Є багато способів її дізнатися. Я почав писати і ділитися з людьми знаннями про це. Я йшов до цього 50 років”, – розповідає Маріо. “Ми живемо в той час, коли Бог творить нових християн”.
Гість розповів про зустріч з Господом, про те, як залишив віру через 10 років служіння, і про те, як в телефонній розмові з Бобом Діланом в його життя знову повернувся Господь. Також служитель розповів про «Шосе 99», яке тягнеться через безліч неблагополучних міст Америки, про проповіді в районах з найвищим рівнем злочинності.
Дивіться програму «Це надприродно!» в ефірі телеканалу ТБН-Україну у суботу 6 червня 2020 року о 15:00.