I

I Церква долучилася до публікації шкільного підручника з «Християнської етики»

У соціальному центрі церкви «Філадельфія» у м. Києві 21 січня відбулася презентація підручника для учнів 7 класу «Християнська етика в українській культурі. Мир, злагода та спільна праця».

На презентацію нового підручника зібрались директори та вчителі столичних шкіл. Модератором зустрічі стала одна з авторок книги, педагог з багатолітнім досвідом, відмінник освіти України Галина Красікова (її співавторки – професор Ірина Сіданіч та науковець Наталія Красікова). Педагоги говорили про те, наскільки актуальною сьогодні є підготовка матеріалів духовно-морального виховання школярів. Багато з вчителів на власному досвіді переконані, що неможна втрачати час, зволікаючи із формуванням правильних цінностей у дітей, інакше можна втратити покоління.

Підтримавцю думку і старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який долучився до редагування нового підручника. У своєму зверненні до педагогів він зробив наголос не стільки на християнській етиці, скільки на необхідності вивчення Біблії у навчальних закладах.