I

I ТИЖДЕНЬ МОЛИТВИ ПРОЙШОВ У МІСТАХ ЄВРОПИ

Протягом восьми днів в сотнях містах Європи пройшов Тиждень молитви – 2018. Захід, під час якого десятки тисяч вірян з євангельських церков приєднуються до зібрань, щорічно організовує Європейський Євангелічний Альянс.

Багато європейських країн приєднались до Тижня молитви – 2018. Наприклад, в Іспанії понад 70 церков відкрили двері для проведення заходу.

«У Франції ми спостерігали за організацією чисельних служінь під час Тижня молитви”, – розповів порталу Evangelical Focus Ромен Шуйснет з Французького Євангелічного Союзу. Зустрічі в багатьох французьких містах продемонстрували потужну мобілізацію євангельських християн.

У деяких містах та населених пунктах Швейцарії були організовані власні молитовні зібрання, а Альянс проводив богослужіння в таких містах, як Базель та Амрісвіл. У франкомовному регіоні збори відбулися тижнем пізніше.

В Німеччині, за повідомленням Генерального секретаря Євангелічного Союзу Гартмута Стебеба, протягом тижня пройшло близько тисячі служінь по всій країні. Молитовні зібрання відбувались в громадських будівлях та на відкритих майданчиках. Великі заходи пройшли в Ганновері, Франкфурті, Карлсруе та інших містах.

За даними інформаційного агентства “Ідея”, мігранти та біженці були активними учасниками Тижня молитви.

ТБН-Україна за матеріалами Evangelical Focus

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.