I

I У Черкасах християни влаштували свято для дітей захисників

Близько 200 дітей з Черкаської області та Черкас 2 січня стали учасниками різдвяного свята й отримали подарунки. Серед них – діти загиблих бійців ООС і тих, хто зараз захищає нашу країну.

«Різдво – чудова нагода для того, аби дарувати радість. Ми хотіли хоч якоюсь мірою подякувати бійцям, які віддали своє життя за Україну та тим хто зараз боронить нашу державу. Зробити щось приємне для їхніх родин. Тому і влаштували таке свято», – зазначив Валерій Бєляєв, голова обласного комітету Руху Реформації.

Маленьких учасників свята привезли з п’ятьох районів Черкаської області: Золотоніського, Кам’янського, Канівського, Чигиринського, Чорнобаївського та міста Черкаси. На дітей чекала інтерактивна програма з іграми та піснями, виступ черкаської дитячої письменниці, а також лялькова «Різдвяна вистава».

У планах ГО «Рух Реформації» порадувати подарунками сиротам та дітям з особливими потребами, запустити різдвяний тролейбус з колядниками та безкоштовним проїздом і завершити низку заходів традиційним молитовним сніданком.

Партнери свята: Міністерство у справах ветеранів, Центр гостинності в особі Віктора Дивнича та компанія «Сенат» в особі Сергія Козела.

ТБН-Україна