I

I У Черкасах створили об’єднання депутатів-християн

За словами депутата Павла Валенчука, об’єднання буде займатися питаннями популяризації християнських цінностей, духовності та принципів гідного суспільства. Головою об’єднання було обрано Василя Мойсієнка. Про це повідомляє Всеукраїнський Собор.

“Суспільство має будуватися на цінностях, і найвищими цінностями є саме християнські цінності – це любов до ближнього, це заповіді Господні: не укради, не обманюй, не вбий. І я думаю, коли люди будуть сповідувати саме такі цінності, нам вистачить і грошей, і у нас будуть чисті вулиці, і в нас будуть нормальні лікарні, нормальні дитячі садки, нормальні стосунки. Наше об’єднання має своїм особистим прикладом демонструвати такий спосіб життя”, – зазначила депутатка Любов Майборода.

Нагадаємо, У Київраді 24 депутати створили депутатську групу “За духовність, моральність та християнський шлях розвитку столиці”.

До складу об’єднання увійшли депутати з різних фракцій: Павло Валенчук та Віктор Євпак від партії “Голос”, представники партії “Слуга народу” Сергій Дудка і Василь Мойсієнко, а також представниця партії      “За майбутнє” Любов Майборода.

ТБН-Україна