I

I У Києві обговорювали законопроект про декриміналізацію марихуани

У Києві обговорювали законопроект про декриміналізацію марихуани

20 червня у Києві відбулося розширене засідання Кабінету експертів. Обговорювали законопроект про декриміналізацію марихуани для медичних цілей. Учасниками круглого столу стали провідні спеціалісти в галузі науки, медицини, реабілітації, силових органів та громадськості. Підсумком зустрічі стала резолюція до Міністерства охорони здоров’я та звернення до керівництва Національної поліції України.

В резолюції круглого столу зазначити про необхідність продовжувати інформувати населення про плани законотворців зняти табу на марихуану в Україні. Про можливі незворотні наслідки руйнування національного здоров’я, зокрема дітей та підлітків. Формування нової офіційно дозволеної форми наркозалежності через т.з. “медичну” марихуану та очікування прибутку фармкампаній через непрозорі бізнесові схеми.

Нагадаємо, останнім часом в Україні розгорнулася кампанія просування ініціативи легалізації канабісу в медичних цілях та наукових досліджень. Але, до сьогодні, продовжує діяти кримінальна відповідальність за обіг наркотичних засобів, зокрема канабісу.

ТБН- Україна