I

I У Києві відбувся Національний день молитви за Україну

У Києві відбувся Національний день молитви за Україну

12 червня в місті Києві в Палаці спорту вшосте відбувся масштабний міжконфесійний релігійний захід – Національний день молитви за Україну.

Основним гаслом Національного дня молитви за Україну стала цитата із Біблії:

…і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2-га книга Хронік 7:14).

Ідея скликання Національного дня Молитви за Україну була запропонована міжнародним євангелістом із Великобританії Девідом Хасавеєм, який багато років свого служіння присвятив Україні. Він закликав усіх християн об’єднатися у молитві до Бога, щоб Він змінив ситуацію в країні на краще.

Цього року до Палацу спорту, де традиційно проходить Національна молитва за Україну, прийшло більше людей, аніж очікувалось. Адже в 2020 році через карантин організатори змушені були провести молитву в онлайн форматі.

В залі панувала атмосфера єдності, в яку можливо поринути лише у таких велелюдних заходах, де разом, у одній молитві схиляють свої серця перед Господом протестанти, католики і православні.

Як зазначають організатори, чимало доленосних змін відбулося за минулий рік у політичній і соціально-економічній ситуації, проте країна продовжує відчувати силу спільної молитви й віри народу. На жаль, загрози та наслідки пандемії і тривалих карантинних обмежень дають людям привід для страху та безпорадності. Поруч із цим схід України до сьогодні потерпає від воєнного конфлікту.

ТБН-Україна