I

I У парламенті презентували законопроекти “Сім’я плюс”

Народний депутат Павло Унгурян 14 липня під час прес-брифінгу у Верховній Раді України презентував ряд суспільно важливих законопроектів. У брифінгу також взяли участь члени Міжфракційного депутатського обєднання “За духовність, моральність та здоров’я України” та представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Павло Унгурян повідомив про напрацювання законопроектів, які направлені на поліпшення соціального становища малозахищених груп населення: багатодітних сімей, дітей сиріт, матерів одиначок, дітей воїнів АТО.

Пакет законопроектів, який має умовну назву “Сім’я Плюс” включає в себе 8 законодавчих ініціатив. Зокрема, законопроект щодо пільг у сфері земельних відносин членам фермерського господарства, які мають статус багатодітної або прийомної сім’ї. Проектом закону передбачається, що така категорія громадян має право отримувати безоплатно у власність із земель державної або комунальної власності земельні ділянки у розмірі земельної частки (паю) у порядку першочерговості, що стимулюватиме створення та діяльність сімейних фермерських господарств в тому числі багатодітними та прийомними сім’ями.
ТБН-Україна