I

I У США пройшла Міністерська конференція на захист свободи віросповідання

У Вашингтоні з ініціативи Державного секретаря Майка Помпео з 16 по 18 липня пройшла друга Міністерська конференція на захист свободи віросповідання.

Десятки міністрів, представники 115 країн і понад тисячу релігійних лідерів зібралися разом для того, щоб підтримати свободу віросповідання, право на яку зневажається в різних куточках планети.

Ядро запрошених склали християни: католики, протестанти, православні з усього світу. Серед помітних фігур участь в роботі конференції взяли Калліста Гінгріч, посол США в Ватикані, лауреат Нобелівської премії миру Надя Мурад, пастор Ендрю Брансон, недавно звільнений після дворічного увязнення в Туреччині.

Учасників конференції прийняв в Білому домі президент США Дональд Трамп.

За підсумками конференції США і Святий престол, дві найбільш впливові держави в християнському світі, домовилися про сильніші координації в справі захисту свободи віросповідання.

Майк Помпео оголосив також про створення Міжнародного альянсу з питань свободи віросповідання, який зробить питання переслідування одним з головних пріоритетів для країн всього світу.

ТБН-Україна