I

I У Судані влада знесла бульдозерами християнський храм

Представники влади в Судані знесли бульдозерами християнський храм та конфіскували Біблії, звинувативши церкву в «провокуванні заворушень серед населення», повідомляє СhristianРost.
Євангельську церкву в районі Аль-Хадж-Юсеф на півночі столиці Хартума було зруйновано вщент, а місцевий прихід в кількості 64 людини залишився без будинку молитви.

Після завершення недільної служби в храмі раптово для парафіян і місцевих жителів, без найменшого попередження бригада робітників квапливо знесла храм.

Свідки повідомляють, що працівники прибули в супроводі поліції.
Вони винесли з храму Біблії, майно, столи й стільці, пояснивши свої дії необхідністю «запобігання заворушень».

Місцеві християни впевнені, що влада знесла храм тільки тому, що на цю землю претендує мусульманська група. Повідомляють, зокрема, що один з мусульманських підприємців заявляє своє право на церковну землю. Але християни впевнені в тому, що документи є фальшивими.

Преподобний Яхія Абдельрахім Налу (Yahia Abdelrahim Nalu), священик Суданської пресвітеріанської євангельської церкви, заявив, що подібні акції влади ніколи не змусять християн припинити богослужіння.
Влада Судану вже зіткнулася із засудженням їхніх дій з боку міжнародної громадськості. Джон Салліван (John Sullivan), заступник держсекретаря США, закликав владу Судану покласти край гонінням на християн і руйнуванню християнських храмів.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.