I

I УКРАЇНСЬКА МІЖЦЕРКОВНА РАДА ЗАКЛИКАЄ ПРАВООХОРОНЦІВ ДО ДІАЛОГУ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ

У заяві представники УМР звернулись до МВД, СБУ та прокуратури з проханням припинити невмотивовану агресію стосовно християнських центрів реабілітації.

6 березня поточного року на два християнських реабілітаційних центри у Харкові був скоєний напад з боку поліції, СБУ та прокуратури. О дев’ятій ранку правоохоронні органи увірвалися до центрів, виламали двері та, звинувативши служителів центру у незаконному позбавленні свободи людей, почали проводити обшуки і вилучати техніку та знайдені особисті гроші. Під час спецоперації четверо осіб з нашивками СБУ побили керівника центру.

У вересні торік подібний рейд був здійснений на чотири реабілітаційних центри у Запоріжжі.

Такі невмотивовані атаки відбуваються вже протягом двох років у Харкові, Запоріжжі, Миколаїві, Полтаві та інших містах. Реабілітанти свідчать, що їх змушують писати заяви на керівників центрів та пасторів церков, даючи неправдиві свідчення про насильне утримання.

Відеоматеріал про останній напад силових структур на реабцентри переглянули понад мільйон людей. Це свідчить про нетиповий і величезний суспільний резонанс. Шириться потужна інформаційна кампанія проти свавілля під назвою #НеНадоНасТакСпасать (#НеПотрібноНасТакРятувати), мета якої – домогтися діалогу між представниками реабілітаційних центрів та владою України.

ТБН-Україна за матеріалами УМР

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.