I

I Українська влада відреагувала на акцію проти християнських реабілітаційних центрів

З ініціативи народних депутатів України Ганни Гопко й Павла Унгуряна 21 березня в комітеті Верховної Ради з міжнародних відносин відбувся круглий стіл за участю працівників християнських центрів реабілітації, представниками генеральної прокуратури, поліції та народними депутатами України.

Зустріч відбулася в зв’язку з тим, що з 2016 року почастішали випадки облав правоохоронних органів на християнські центри реабілітації для алко- та наркозалежних, повідомляє прес-служба Української міжцерковної ради (УМР).

«Перевірки й штурми реабілітаційних центрів відбуваються через те, що 2 роки тому в Чернігові закрили реабілітаційний центр, в якому утримували людей», – розповів Дмитро Сторожук, перший заступник генерального прокурора України.

Звинувачення, які висувалися під час обшуків і допитів на центрах реабілітації останні кілька років, самі реабілітанти й працівники таких центрів заперечували. 13 березня в Facebook було оприлюднено відео, в якому колишні алко- і наркозалежні та їхні родичі звернулися до влади України. Ролик подивилися вже понад 1 000 000 чоловік. Метою акції було звернути увагу громадськості на виниклу проблему і добитися діалогу з представниками влади України.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.