I

I Український проект «Антипорно» відзначив п’яту річницю

За п’ять років існування проекту «Антипорно» його сайт відвідало 3 641 364 людей, а в чат поставили запитання кілька сотень. Цілодобовий безкоштовний онлайн-чат проекту надає можливість анонімно поспілкуватися з консультантами лінії довіри. Про це повідомляє прес-служба проекту.

Інтернет-проект «Антипорно» розпочав свою роботу 14 лютого 2013 року. І вже через місяць понад 100 тисяч відвідувачівзазирнули на сайт antiporno.tv та дізналися істину про сексуальні стосунки поза шлюбом, про шкоду порнографії тощо.Майже триста відвідувачів сайту скористалися послугою анонімного онлайн-консультування.

Більшість відвідувачів сайту є з України, Росії, Казахстану, Польщі, Ізраїлю. Протягом місяця оголошення про свободу від порно в пошукових мережах, в тому числі на порносайтах, побачили понад три мільйони інтернет-користувачів.

На сайті розміщені відеоісторії залежних у минулому повій, порнозірок, невірних чоловіків, і, навіть, християнських лідерів, які були залежні від порно, а зараз звільнилися і служать Богу в свободі.

Мета проекту – привернути увагу суспільства до проблеми порнографії, допомогти звільнитися від залежності, яка руйнує Божий задум про секс і сім’ю. Ініціатором проекту виступив Стів Вебер, президент Асоціації «Еммануїл».

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.